ARTHROSCHOOL

Arthroschool yeni bir vizyon.

Bu vizyonda; gelişen ve değişen dünyamızla gelişmek ve yenilikleri takip etmek için sürekli ve kaliteli eğitimin öneminin farkında olarak, en önemli ilkemiz eğitim.

Daha pratik ve fonksiyonel öğrenmeye yönelik dünyada yeni ortaya çıkan modelleri uygulayarak, uygulamalar gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Özellikle, eklem cerrahisi ile uğraşan, bu eğitimi aldıkları ilk aşamadan itibaren tüm ortopedi cerrahlarının bu eğitim modellerimizde, yeni vizyonumuzla daha pratik katkılar sağlamayı hedefledik.

Amacımız bu eğitimleri;

  • Online eğitim modülleri
  • Olgularla tartışma
  • İnteraktif kurslar
  • Kadavra eğitimleri
  • Simulasyon eğitimleri

ile sağlamak.

​Günümüzde artan iş yoğunluğu temposu içinde mesleğimize ait bilgi ve becerimizi geliştirme fırsatlarımız arttırmak için online eğitim teknolojileri de kullanarak bilgiyi sürekli ve online paylaşmak için çalışmalara başladık.

Hedefimiz bu online sistemlerde Arthroschool fakültesi ile interaktif bir eğitim iletişiminin kurulması ve zamana uygun, yenilikler içeren eğitim modellerimizi sizlerle paylaşmak.

​Arthroschool eğitim programları mezuniyet sonrası dönemdeki  cerrahların teorik ve pratik bilgilerini geliştirmeyi amaçlamakta olup online eğitim modüller ve webinar oturumları sayesinde uzaktan eğitim olanağı sunarak bu eğitimlerden daha fazla cerrahın yararlanmasını sağlamaktadır.

​Arthroschool olarak online eğitim modüllerinin yanında yurt içi ve yurt dışında kendi alanlarında çok önemli tecrübeye sahip fakültemiz ile sizlere kadavra üzerinde uygulamalı eğitim programları da hazırlamaktayız.

​Ortopedi alanında yeni metotların uygulamalı eğitimleri kadar, farklı seviyelerde ve temel programlarımızı takip edebilir ve katılabilirsiniz.